Agencja Pracy

Agencja Pracy Police tel: 533 024 116

Prasóweczki

Leasing pracowników
Świadczymy usługę leasingu pracowników, czyli wypożyczenia ich na dany termin. Istnieje wówczas droga o wiele tańsza i praktyczniejsza od zwykłego zatrudnienia, jeżeli Twoja firma spodziewa się lub doświadcza zwiększonego popytu na własne produkty.

Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Pracowników pozyskanych na podstawie leasingu obowiązują takie same obowiązki względem Twojej firmy, kiedy w sukcesie wszystkiego różnego sposobu zatrudnienia. Jeszcze będą czyli oni osiągali obowiązek terminowo dawać się w firmie, rzetelnie wykonywać zlecone im zadania, a ponadto bezwzględnie słuchać Twoich zadań jako przełożonego. Ty z zmian oszczędzisz sobie pieniędzy oraz czasu, ponieważ wszystkie formalności połączone spośród ich zatrudnieniem, czy zamieszkaniem na placu polskiego kraju poświęca na siebie nasza organizacja pracy.

Nie ryzykujesz zupełnie niczym, zatrudniając osobę z zagranicy na podstawie leasingu. Istnieje zatem w wszyscy legalna i uznana forma zatrudnienia pracownika. Uzna Ciż ona na przyjęcie dodatkowego personelu na dokładnie określony termin, a potem, po czasie obowiązywania umowy leasingu, bez jakiegokolwiek okresu wypowiedzenia powrócisz do pewnej wielkości znanej firmy.

Oferujemy pracowników odpowiednich do budowania bardzo dużo różnych zadań, tak związanych z działalnością fizyczną, kiedy również wewnętrzną. Współpracują z nami osoby planujące zaangażować się w dziedzinach także takich, jak motoryzacja czy mechanika, kiedy również medycyna lub sprzedaż. Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Które są zatem zalety leasingu ludzi oraz dlaczego powinieneś zdecydować się na tę opcję, szukając zatrudnionego na mały termin?

Przede wszystkim, zmniejszasz koszty połączone z zatrudnieniem danej osoby. Nie potrzebujesz martwić się formalnościami, lub nawet przeprowadzać procesu rekrutacji – pokażemy Ci gotowe już kandydatury współpracujących z nami ekspertów, i ty po prostu wybierzesz najbardziej odpowiadającą Twoim potrzebom propozycję. Niewykluczone, że zatrudnionego na podstawie leasingu znajdziesz z nami obecnie w jeden dzień, już po otrzymaniu listy z profilami kandydatów.

Po drugie, możesz dokładnie zaplanować to, jakie chcenia jesteś oraz których kwalifikacji oczekujesz po osobach ubiegających się o określone miejsce. Niestety będziesz potrzebował spełniać rekrutacji „na ślepo” a w nieskończoność odrzucać nienadające się kandydatury. Współpracując z nami możesz niezwykle precyzyjnie sformułować nasze oczekiwania, i my gwarantujemy, że również oczywiście znajdziemy dla Twojej firmy odpowiedniego pracownika.

zobacz również Giełda Pracy

W razie gdybyś uznał, że pracownik, którego zatrudniłeś nie sprawdza się, lub potrzebny Ci ktoś o większych kwalifikacjach, możesz w dowolnym momencie oddać się do nas o jego wymianę. Nie spłacisz ani złotówki odprawy, ani nie będzie obowiązywał żaden okres wypowiedzenia. To my dopełnimy wszelkich formalności, a ponadto zaproponujemy Ci nowoczesnego zatrudnionego na tło zwolnionej osoby. Z nowej jednakże strony, jeśli pracownik zaprezentuje się doskonale zbierać się w Twoim systemie także będziesz dumny spośród jego pozycji, zaoferujemy Ciż możliwość zatrudnienia go na duży etat. Uzna Ciż to zyskać z razu sprawdzoną i zaufaną kobietę do lektury, bez potrzebie otwierania osobnego procesu rekrutacyjnego, czy zatrudniania kogoś na stan próbny.
Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Miej również, że wszelkich weryfikacji umiejętności pracownika, czy pewności jego wiedz dokonamy za Ciebie, jeszcze przed zaproponowaniem Ciż go jako kandydata. Podejmując zgodę z każdym z własnych gości przekonywali się, czy informacje wprowadzone w jego CV są na pewno poprawne – bez tego jego zgodność z nami byłaby niemożliwa. Zatrudniając swego pracownika w budowie leasingu zyskasz więc pewność, że naprawdę współpracujesz z głową znającą się na sytuacji.

Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Zatrudnienie osoby zza granicy w budowie leasingu to dlatego naprawdę fajny projekt na krótkie zwiększenie potencjału ludzkiego Twojego zespołu. Nie ponosisz żadnego ryzyka, wszystko przeprowadza się w wszyscy legalnie, i Ty możesz napawać się efektami pracy dodatkowej osoby w niekrótkim czasie po wysłaniu do nas zgłoszenia – również dbaj: jednak masz nadzieję zatrudnić dobrego zatrudnionego na pewne. Nie oczekuj, zgłoś się do nas! Agencja Pracy Lipiany tel: 533 024 116

Zobacz również Agencja Pracy Kołobrzeg

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments