Jaka sukienka z odkrytymi ramionami do konkretnego kształtu ciała?

Jaka sukienka z odkrytymi ramionami do konkretnego kształtu ciała?

Polecane i promocje Polecne i promocje

To żadna tajemnica, że można spotkać kobiety we wszystkich kształtach i rozmiarach, a najlepszym sposobem na podkreślenie tych figur jest ubranie zgodnie z typem ciała. W tym artykule wskażemy, jak wybrać najlepszą sukienkę bez ramiączek dla Twojego typu ciała. Możesz zastosować te zasady także do innych, obcisłych sukienek.

Najlepsza sukienka bez ramiączek dla „gruszki”

Za najczęstszą sylwetkę kobiety uważa się gruszkę. W tym przypadku pupa i biodra są szersze niż ramiona i linia biustu. Jeśli jesteś gruszką – masz również delikatną strukturę górnej części ciała i możesz się pochwalić seksownymi ramionami. Te atrybuty sprawiają, że sukienka z odkrytymi ramionami jest dla Ciebie fantastycznym wyborem!

Dzięki niemu skupiamy uwagę na górnej części ciała. Zdobione dekolty to świetne sposoby na zwrócenie uwagi na ten obszar. Szukaj zatem sukienek bez ramion, które dodatkowo:

  • wyszczuplają biodra
  • podkreślają górną część ciała.

Długie sukienki są również opcją, jeśli możesz się pochwalić wysokim wzrostem.

Najlepsza sukienka z odkrytymi ramionami dla „jabłka”

Jeśli cieszysz się ciałem w kształcie jabłka, to masz pełny biust, szerokie ramiona i pełniejszy tułów. Twoje ręce, nogi i biodra wydają się być cieńsze i zgrabniejsze. Każda przybrana waga w większości trafi do talii.

Pochwal się swoim pełnym biustem nosząc sukienkę bez ramiączek w kształcie litery A. Te sukienki sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku, ponieważ linia A wydłuża ciało, a dekolt w kształcie serca przyciąga uwagę na biust i podkreśla twarz.

Z racji tego, że masz zgrabne nogi, spróbuj postawić na fasony krótkie i seksowne, aby je podkreślić. Należy jednak unikać sukienek, które przyciągają uwagę do talii i okolicy brzucha, dlatego należy trzymać się z dala od pasków lub ubrań z wbudowanymi elementami talii.

Najlepsza sukienka bez ramiączek dla „chłopczycy”

Jeśli masz kwadratowe lub chłopięce ciało, wyobraź sobie, że masz figurę klepsydry, a teraz trochę podkreśl talię. Wyróżniasz się bowiem węższymi biodrami, mniejszym biustem i nieokreśloną talią. Jedną z najlepszych rzeczy w twoim typie ciała jest równomierny przyrost masy ciała. Możesz więc spokojnie podjadać – zwykle bez dodatkowych kilogramów i wyrzutów sumienia, a i tak większość sukienek z odkrytymi ramionami będzie na Tobie całkiem ładnie leżeć.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments